Diğer Kamplar:

Hakkımızda

Bizler AmeriCamp olarak hayallerini gerçekleştirmek için buradayız!

AmeriCamp ekibi olarak, binlerce katılımcımıza Amerika’yı ziyaret etme hayallerini gerçekleştirip, hayatları boyunca unutamayacakları bir yaz kampı deneyimi sunuyoruz. Ekibimiz, hayallerine ulaşmanda sana yardımcı olacak. Bu eşsiz programdan yararlanman ve unutulmayacak bir yaz kampı deneyimi yaşaman için her zaman yanındayız.

AmeriCamp için belirlenen ücretler ve cep harçlıkları, senin kamp sonrasında rahatça ülkeyi gezip keşfedebilmen için oluşturulmuştur. AmeriCamp katılımcılarına, kamp lokasyonu ve yaşa bağlı olarak değişmesiyle birlikte, 1850 USD’ye kadar ödeme yapar. Bu program, senin ve senin gibi maceracıların Amerika’nın en uzak köşelerine kadar gidip gezebilmeleri için kapısını sonuna kadar açar!

Eski kampçılarımız AmeriCamp’ı neden bu kadar seviyor!

AmeriCamp’te katılımcılarımız her zaman büyümeye devam eden bir ailenin parçası olurlar! Kamptaki herkese destek olmak ve hayatları boyunca unutamayacakları bir yaz geçirmelerine yardım etmekten büyük bir keyif alıyoruz. Katılımcılarımızın neden AmeriCamp’i bu kadar sevdiğini öğrenmek istiyorsan videoya tıkla!

AmeriCamp 7 yıl üst üste En İyi Yaz Kampı Ödülü’ne layık görülmüştür!

AmeriCamp benzersiz cep harçlığı imkanları, uygun fiyatlı katılım ücretleri ve nitelikli Katılımcı Destek Servisi ile dünyanın dört bir yanından kendisine binlerce hayran edinmiş, 7 yıl üst üste En İyi Kamp Organizasyonu seçilmiştir.

AmeriCamp 2020 için hazır mısın ?

Şimdi Başvur!