Diğer Kamplar:

Yorumlar

Eğer hala AmeriCamp‘ta yer almak için bir sebep arıyorsan, daha önce bizimle muhteşem bir yaz geçiren diğer katılımcıların yorumlarını okuyabilirsin!

 

AmeriCamp yaşam becerilerine katkı sağlar ve  sorumluluk sahibi olmayı öğretir. Amerika’da yaz kampı oldukça yaygın olup gelenek halini almıştır ve bu gelenek büyük bir önem taşır. Çünkü  bu kamplar, yaz aylarını mükemmel ve eğlenceli geçirebilmen için sana fırsat veriyor, AmeriCamp bu fırsatı ayağına getiriyor! Kamp deneyimi yeni arkadaşlıklar kurmana da fırsat verirken, diğer yandan da kendine olan güvenine büyük katkı sağlıyor. Bilgi ve becerilerin kampçılara hayal ettiğinden daha fazla yarar sağlayabilir ve hatta danışmanların da yeni beceriler öğrenmelerine, hayatında değerli bilgiler edinmelerine yardımcı olabilir. Ayrıca, bu kamp CV’ne büyük katkı sağlayarak, gelecekte yapacağın iş başvuruları için de büyük bir avantaj getirecektir.

 

Louis Bird, Camp Loyaltown

 

Dünya’ya karşı bakış açınızı değiştirmek için harika bir deneyim sunan AmeriCamp’in bu özelliğini, başvuru yapan herkesin bilmesini sağlamak için yorumumu yazıyorum. Günlük hayatta bazen toplumdaki materyalizme fazla alışmış oluyoruz, ancak bu kamp deneyimi, arkadaşlık, hoşgörü ve yardımlaşma gibi manevi duyguları besliyor  ve hayatta maddiyattan daha önemli duyguların  olduğunu da hissettiriyor. AmeriCamp’i seçtim ve başkalarına bu kampı önerirken asla tereddüt etmem. AmeriCamp, kamp rüyasını gerçekleştirmenin uygun fiyatlı ve basit yolunu bizlere sunarken, çalışkanlığınızın tam karşılığını öder. Alternatif kamp şirketleriyle başka kamp deneyimi yaşayan arkadaşlarımla deneyimlerimi paylaşırken, bütün arkadaşlarım AmeriCamp’le gitmedikleri için pişman oldular! Umarım sizler de AmeriCamp’in eşsiz deneyimini yaşarsınız!

Danielle Churchill, Pequot Sherwood Day Camp

Yaz maceramın başından sonuna kadar AmeriCamp her zaman benimle birlikteydi. Kamp sürecinin başlangıcından itibaren takım muhteşemdi. Kayıt işlerimleri süresince vize formlarıyla uğraşmak biraz zorlasa da AmeriCamp ekibi sadece bir telefon uzağımdaydı ve yardımcı olmaktan her zaman memnuniyet duyuyorlardı. Sundukları servis harikaydı, herkesi grubun bir parçası gibi hissettiriyor ve asla hiçbir süreçte yalnız bırakmıyorlardı. Yaz dönemimi New York’ta Clover Patch Kampı’nda, öğrenme güçlüğü çeken ve fiziksel engeli olan insanlarla birlikte çalışarak geçirdim. Dürüst olmak gerekirse hayatımın en iyi deneyimiydi, bu yüzden AmeriCamp’a ne kadar teşekkür etsem az. Kısacası AmeriCamp muhteşem bir fırsat, kesinlikle herkese önerebileceğim tek şey. Bir sonraki yaz döneminde görüşürüz!

 

Natalie Love, Camp Clover Patch

2016 Yaz dönemi hayatımın en iyi dönemiydi. Arkadaşlık bileklikleri yapmaktan tutun, antrenör olarak basketbol maçlarına gitmeye ve gecenin bir yarısı ayılardan kaçmaya kadar bir sürü anım var – ki bu anılarım hayatım boyunca hep benimle birlikte kalacak! AmeriCamp’in yardımıyla Cayuga Kampı’na gidebilme fırsatım oldu ve asla unutamayacağım bir yaz geçirdim. Kazandığım cep harçlıklarıyla paramı biriktirdim ve bütün Amerika’yı gezip dolaşma fırsatına sahip oldum. Grand Kanyon’u görmek, Yosemite’ye tırmanmak gibi unutulmaz maceralar yaşadım. Herkese AmeriCamp’ta yaz kampı deneyemini öneriyorum.

Vikki Stor,  Camp Cayuga

Beni her durumda destekleyen, iyi organize olmuş ve aklımdaki bütün soruları her zaman cevaplayan AmeriCamp sayesinde geçen yaz inanılmaz anlarım oldu. Yazımı zihinsel ve sosyal olarak çeşitli zorlukları olan muhteşem çocuklarla ve sevgi dolu bir takımla Pensilvanya’da Summit Kamp’ta geçirdim. Üzerimde oldukça büyük bir etkisi oldu. Kesinlikle AmeriCamp deneyimini tavsiye ediyorum!

Not: Washington’u ve Niagara Şelalesi’ni (batı kıyısında) Newport ve La Jolla Sahilleri’ni, Kaliforniya’yı şiddetle gezmenizi öneriyorum!

Hannah Marshall, Summit Camp

AmeriCamp hayatımın en güzel yazını geçirmem için bana yardım etti; o kadar fazla  eğlendim ki gelecek yıl tekrardan AmeriCamp’e başvurmaya çoktan karar vermiştim. Pensilvanya’da Cayuga Kampı’na gittim. Benim için yaptıkları her şey için minnetarım.Leeds’e katıldığım kamp fuarında mükemmeldiler ve kamptan sonra, hayatımda ziyaret edeceğimi asla düşünmediğim en iyi yerleri ziyaret etme fırsatım oldu: New York, Washington DC, Orlando, Miami, San Diego, LA, San Francisco ve Las Vegas! Teşekkürler, AmeriCamp!

Joel Rea, Camp Cayuga

Bu topluluğu SEVİYORUM! Onlarla çalışarak pek çok deneyim edindiğim için kesinlikle çok şanslıyım. Ne zaman yardıma, öneriye ya da rehberliğe ihtiyaç duysam sadece bir telefon ötedeydiler. AmeriCamp benim için sadece bir topluluk değil, hayatımda rol model olarak yer alan ilham verici insanlarla çevrelenmiş bir aile!

 

Lizzie Haddington, Camp Beber

AmeriCamp 2020 için hazır mısın ?

Şimdi Başvur!