Diğer Kamplar:

Kamp Sonrası Macerası

Kamptan Sonraki Hayatın

AmeriCamp’tan sonra, Amerika’yı gezmek ve maceranı en muhteşem şekilde tamamlamak için tam 30 günün var!

Kamp sonrası neden AC ailesine katılıp NY kalbine ilerlemek, ya da Las Vegas’a unutulmayacak bir kaçamak yapmak istemeyesin ki?

Bu ve benzeri daha bir sürü kamp sonrası turu senin için düzenliyoruz. Nerede, ne zaman, nasıl bir deneyim kazanacağın ve nasıl bir macera yaşayacağın da sana kalmış.

Aşağıda turlar ve destinasyonlarla ilgili daha ayrıntılı bilgi bulabilir, bunun nasıl bir parçası olabileceğini de görebilirsin!

New York After Party

New York After Party AmeriCamp maceranı kutlamak için harika bir fırsat ve etkinlik. “Big Apple”ın keyfini çıkarırken bir yandan da Amerika’nın dört bir yanındaki kamplardan gelen danışmanlarla da kamp sihrini devam ettirebilirsin.

Özgürlük Heykeli, Central Park ve One World Observatory gibi ikonik merkezleri gezerken AmeriCamp hikayelerini diğerleriyle paylaşabilirsin. En güzel kısmı da nasıl ve ne zaman istersen şehri kendin keşfedebilme fırsatı yakalarsın!

Efsanevi Tur Liderleri:

Bütün turlarımızda sana rehberlik edecek liderler bulunur, bu tur liderleri bölgeyi avuçlarının içi gibi bilirler ve kamp süren boyunca duyduğun gizli kalmış cevherleri de sana gösterirler.

İndirimler:

Limitli bir süre için AmeriCamp katılımcılarına özel NY After Party indirimli fiyatlarını kaçırma! Bütçene göre en uygun fiyatlarla şehir turları için en iyi giriş ücretleri ve yerel etkinlikler için harika fırsatlar için bizimle iletişime geçebilirsin.

Yaşam Boyu Hatırlanacak Fotoğraflar:

Fotoğraflar sadece Instagram’da arkadaşlarını kıskandırmak için değildir! NY After Party
fotoğrafların hayatın boyunca geri dönüp özlemle bakacağın fotoğraflar olacak.

Seyahatinle ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsin.

Kamp Sonrası Seyahati

Kamp sonrasındaki 30 gününü nasıl değerlendireceğine karar veremedin mi?

Muhteşem otellerde konakladığın, hayatın boyunca hayalini kurduğun etkinlikleri yakaladığın ve uzman tur liderleri tarafından oluşturulmuş geziler nasıl geliyor kulağına?

Çok çeşitli lokasyonlarda seyahatlerimiz bulunmakla beraber en popülerleri şu şekildedir:

Güneyin Büyüsü

Hayallerin yaratıldığı şehri keşfet (New York City), Washington City’de biraz politikaya bulaş ve Orlando’da yer alan muhteşem tema parklarının büyüsüyle kendinden geçmeye hazır ol! İster Disney hayranı ol, istersen kültür kurdu, istersen de Küba mutfağı meraklısı. Bu gezide herkes için bir şey var.

Akçaağaç Yolu

Sana Ryan Gosling’i, poutine ve fıstık ezmesini yaratan diyardan merhaba. Kanada’ya hoşgeldin! Hayallerindeki büyük porsiyonlar için 8 günlük bir geziye hazır mısın? Boston’ın kırmızı tuğlalarından masal perilerinin şehri Quebec’e uzanan bu yolculukla, eski ve yeni şehirleri ABD’den Kanada’ya kadar takip ediyoruz. Yemek cenneti Toronto, gece hayatını meraklıları için de Montreal seni bekliyor. Dünyanın öbür ucunun neler sunabileceğini keşfetmek isteyenler buraya!

California Sizi Çağırıyor

California gezginlerini çağırıyor! San Diego’ya ilerlemeden önce La La Land’de bir batı yakası turuna çıkmaya hazırlan. Sırada Büyük Kanyon ve Las Vegas var. Saçlarımızda çiçeklerle seyahatimizi bitirmeden önce uğramamız gereken bir yer daha var; Yosemite Milli Parkı!

Her sene AmeriCamp’çılar unutamayacakları yaz serüvenlerini, hayatta bir kere karşılarına çıkabilecek bir geziyle taçlandırırlar. Sen de bütçene ve tarihlerine uyan bir seyahat programı bulabilmek için bizimle iletişime geç!

AmeriCamp 2022 için hazır mısın ?

Şimdi Başvur!